UKRAINA – jesteśmy z Wami / UKRAINE – nous sommes avec vous !

24 czerwca 2024 Uncategorized

Zapraszamy serdecznie do wsparcia naszej akcji charytatywnej, której celem jest zebranie funduszy na operacje dzieci  ukraińskich z porażeniem mózgowym, zmuszonych przez działania wojenne do ewakuacji z terenów objętych walkami. Dotychczas udało się, dzięki wcześniej zebranym funduszom, zoperować 21 dzieci. Operacje przywracają im możliwość samodzielnego poruszania się, co jest ulgą zarówno dla nich, jak i ich opiekunów.

Dzieci, które wymagają takich operacji w Ukrainie jest nadal wiele, a operacje kosztowne. To powoduje, że nasza pomoc jest nadal potrzebna i niezbędna.

Koncert „CHARLES AZNAVOUR, 100 LAT” w wykonaniu CHRISA SCHITTULLI z zespołem, który odbędzie się w KDK „Hugonówka” 7 lipca 2024 r. pozwoli wesprzeć tę inicjatywę.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wsparcie akcji UKRAINA – jesteśmy z Wami I UKRAINE – nous sommes avec vous !

Organizatorzy: KDK Hugonówka, Fundacja MCS Kultura
Partner: Klub Rotary Warszawa Konstancin
Patronat honorowy: Ambasada Francji w Polsce
Partner medialny: Przegląd Piaseczyński, Media Krajewski

Zachęcamy do wpłat, gdyż od efektów tej zbiórki zależy, ile dzieci uda się zoperować. Darowizny pieniężne można przekazywać na poniższe konto z adnotacją „Pomoc dla Ukrainy”
Rotary Klub „Konstancin”  98 1090 1043 0000 0001 3413 6410

Serdecznie zapraszamy na koncert 7 lipca br. i zachęcamy do szczodrego uczestnictwa w naszej akcji.

Za wszystkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy!